+38(098) 500-0-501

+38(099) 500-5-011

info@evakuator-servis.com

Быстро и недорого

& 24 часа в сутки

Евакуатор Тернопіль

виды услуг

 • Легковые

  автомобили

  от 350 грн

 • Микро-

  автобусы

  от 400 грн

 • Эвакуатор

  Кран- манипулятор

  от 1000 грн

 • Кран-

  манипулятор

  от 1000 грн

 • тягач

  грузовиков

  от 1800 грн

+38(098) 500-0-501

+38(099) 500-5-011

ИЛИ

обратный звонок
 • Помощь при ДТП

  эвакуируем авто с ДТП

 • Выписка документов

  выписываем нужные документы

 • Выезд за границу

  въезд в страны Европы

 • Низкие цены

  у нас самые низкие цены

тарифы

 • до 1 тонны

  200 грн

  + от 5 грн/км
 • до 2 тонн

  200 грн

  + от 6 грн/км
 • свыше 4 тонн

  200 грн

  + от 8 грн/км
 • свыше 6 тонн

  400 грн

  + от 10 грн/км

Стоимость на предоставление услуг - договорная и рассчитывается индивидуально для клиента!

о нас

«Эвакуатор – servis» компания, которая предоставляет услуги эвакуатора по всей Украине. Это сервис, который поможет быстро найти эвакуатор в любой точке Украины. По всей стране работает один горячий номер телефона (098) 500 0 501. Если Вы часто ездите по Украине или Европе, путешествуя или работая, Вам удобно будет запомнить всего один номер телефона,а не искать в каждом городе новый. «Эвакуатор-servis» - это быстрая помощь в критической ситуации. Вы можете рассчитывать на нас в любом городе Украины и Европы, в любое время суток, в любую погоду. Все что нужно так это запомнить или всегда иметь при себе наш номер телефона.

Евакуатор в Тернополі<

   Місто Тернопіль – одне з найбільших міст Західної України. Історично-культурний центр з багатою історією. Тут перетинаються важливі залізно дорожні та автомобільні шляхи, таким чином, місто та його околиці перевантажені автомобільним транспортом, що впливає на загальний стан доріг. Як відомо, дороги потребують капітального ремонту і водіям потрібно бути обережними, але багато хто полюбляє швидку та необережну їзду. Через це на вулицях Тернополя трапляються неприємні, а іноді і критичні ситуації, що перешкоджають руху транспорту. А безперервний рух на важливих шляхах сполучення – життєво необхідно. Саме тому «Евакуатор — Servis» сприяє швидкому врегулюванню критичних ситуацій на дорогах, відправляючи евакуатор у м. Тернопіль.

Ми цінуємо час кожного і знаємо, як важливо прибути вчасно, тому евакуатор у Тернополі від служби «Евакутор — Servis» — це швидко, якісно та доступно. Професіонали нашої злагодженої команди нададуть послуги евакуатора в Тернополі та по всій Україні на вищому рівні.

Тепер викликати евакуатор в Тернополі – це просто.  Записуйте наш номер телефону, нехай він буде завжди з Вами і в критичній ситуації ми зможемо Вам прийти на допомогу у будь-якій точці України.

 • Для того щоб викликати евакуатор у м.Тернопіль або області, телефонуйте за номером +38 (098) 500-0-501, +38 (099) 500-501-1

Евакуатор Тернополь

Напевно, у кожного автомобіліста Тернополя хоча б раз в житті траплялися неприємності в дорозі. Автомобіль, це, перш за все механізм, що складається з величезної кількості деталей, які з різноманітних причин можуть вийти з ладу в самий не підходящий момент. Дорожньо-транспортна пригода або несправність вашого автомобіля можуть створити масу серйозних проблем особисто вам, так як у випадку цієї неприємності на дорозі автомобіль часто втрачає можливість до пересування, і, відповідно не може бути самостійно доставлений по Тернополю навіть до найближчого автосервісу.

В цьому випадку існує лише один вихід — евакуювати автомобіль з місця поломки до місця стоянки чи СТО. Адже в таких ситуаціях ремонт машини або зовсім не можливий на місці або віднімає у водія багато часу, якого і без того зазвичай катастрофічно не вистачає, тому найбільш оптимальним є варіант замовити послугу евакуатор Тернополь.

Эвакуатор Тернополь

Сделать вы это можете в любое необходимое для вас время, так как мы работаем 24 часа в сутки. Обратившись в нашу компанию, вы об этом никогда не пожалеете, так как здесь вас ждет не только результат качественной и оперативной работы, но и приветливый и добросовестный персонал, который проведет для вас качественную консультацию, подскажет какая техника вам необходима, что бы эвакуировать ваш автомобиль.

Эвакуатор Тернополь от компании "Эвакуатор-Servis" является самым надежным и оперативным, поэтому если вы часто ездите по Украине, советуем вам вбить наш номер телефона в свою телефонную книгу, так как он сможет пригодиться вам в любое время и в любом городе нашей страны.

Берегите себя, будьте осторожными на дорогах!